Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Derek Hale EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Derek Hale EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Derek Hale EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Derek Hale EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Derek Hale EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Derek Hale EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Derek Hale EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Derek Hale EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Derek Hale EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Lucy Black
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Oliver Queen
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Derek Hale I_vote_lcapDerek Hale I_voting_barDerek Hale I_vote_rcap 

 

 Derek Hale

Go down 
SzerzőÜzenet
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Derek Hale Empty
TémanyitásTárgy: Derek Hale   Derek Hale EmptyPént. Jan. 18, 2013 8:16 pm

Derek Hale

[You must be registered and logged in to see this image.]

Általános információk:

Név: Derek Hale
Becenév: Derek. Másképp ne hívj, nem állok jót magamért...
Faj: Vérfarkas
Rang: Ulfric
Születési idő, hely: 1989. november 15. , a helyre meg nem emlékszem.
Kor: 23// Ha akarom, kinézek harmincnak, ha akarom, nem tippelnél 18-nak se.
Falkája, csapata: Blue Moon-falka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya: Dr. Elisabeth Taylor// sebészorvos(ember) // Él // 44 // Elisa mindig is vigyázott fiára, bár az meglehetősen rideg volt vele. Derek nevelőszülei, az igaziakról nincs kilétünk. A nevelőszülők nem tudnják, hogy fiuk vérfarkas.
Apa: Richard Taylor // fogorvos // Él // 47 // Elisával mindig odavoltak fiukért, igyekeztek a legjobbat megadni neki mindenből.
Testvér: Nincs
Egyéb: Nincs

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Sekhmet // Nőstény // Puma // Semmi extra. Egyszerű puma.
Személyes tárgy: Van egy nyakláncom, amin egy ezüstfoglalatú zafírhold van. Öröklődik a vérvonalon, Ulfricról Ulfricra száll.
Különleges ismertetőjel: Megnyerő külsőm.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Kezdjük ott, hogy megszülettem. Hol? Hát, nem igazán emlékszem. Az biztos, hogy nem Silver Hills-i vagyok. Van pár emlékképem anyámról, apámról semmi.. Anyám valahogy.. Mindegy, ezt hagyjuk. Három évesen átváltoztam teliholdkor. Sokkal korábban, mint normál esetben. Elkóboroltam a családomtól, eléggé messze, végül Silver Hills határában kötöttem ki. Telihold elmúltával kimerülten rogytam össze.
Mikor legközelebb kinyitottam a szemem, egy szobában voltam. Megijedtem. Nagyon fura érzésem volt... Mintha valami mozgolódna bennem. Nem volt, aki felkészítsen a farkaslétre, valóságos traumaként éltem meg farkasénem jelenlétét. Egy árvaházba kerültem, mint kiderült.
Egy éven belül örökbe is fogadtak. A nevelőszüleim egyszerű emberek voltak, így titokban kellett tartanom farkasénem. Telihold környékén mindig betegnek színleltem magam, így nem kellett iskolába mennem, és nagyrészt békén is hagytak. Teliholdkor kivonultam a saját kis faházikómba, amit megerősítetten lezártam, ott vészeltem át az éjszakát. Hajnalban, amint visszaváltoztam, az ágyba surrantam, és úgy tettem, mintha aludnék. Így ment ez jó ideig.
Megtanultam zongorázni, franciául, és a legtöbb sportban is remekeltem. A legjobb iskolákba jártam, aminek meg is lett az eredménye: 20 éves koromban megvettem az első vállalatom, ami azóta hatalmassá nőtte ki magát: a Hale Enterprises Inc. . Mint vezérigazgató, meglehetősen sok pénzt keresek. Legutóbbi mérés szerint nagyjából százezer dollárt óránként...
Hát igen, gazdag vagyok. Plusz vérfarkas. Az összes nő utánam csorgatja a nyálát, ami néha érdekel, máskor totálisan hidegen hagy (igaz, legtöbb esetben az utóbbi). Minek is? Közeli barátom nincs, minek terheljem őket a gondjaimmal? Most komolyan...
Mindenkinek meg kell küzdenie a saját démonaival, de nekem egy igen kivételes jutott... Az egész múltam, a vérfarkassággal egybevéve. Hát kössz. Mostanra sikerült helyrehoznom magam, pszichológushoz járok, igyekszek tenni magamért, de azért boldogít a tudat, hogy gazdag vagyok, bármit megengedhetek magamnak... Na meg hogy egy hatalmas vállalatot vezethetek.
Sportokat hobbiszinten űzök, mint a halászat, síelés, másfelől meg vadászat és túrázás.. Meg hát.. Még van pár másik hobbim is. Vagy egy nagy kategória? Döntsétek el ti..
Ja, ezt kihagytam: Még 17 éves koromban legyőztem a Blue Moon-falka előző Ulfricját, átvéve a hatalmat. Azóta én vagyok itt az úr, hogy úgy mondjam...
...Meg mindenhol máshol is...
Szeret: Az elsőt nem részletezem.. Tényleg nem, ne próbáld! A második pedig az erő. Jó dolog uralkodni, irányítani másokat..
Nem szeret: A makacsan rámtapadó nőket, és a magukat istennek képzelő Vadászokat.
Erőssége: Irányítás, önuralom, hidegvér
Gyengesége: Hmm... A múltam. Nem érint jól, ha felhozzák. Egyéb gyengeség? Háát.. Van pár dolog aminek nem bírok ellenállni.
Mitől fél?: A múltam, a múltam, a múltam. Kell egyéb? Na jó, csak a plusz kedvéért: Félek attól, hogy valaki túl közel kerül hozzám érzelmileg. Fogalmam sincs, hogy tudnám azt feldolgozni.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Nagyjából 195 centi magas vagyok, szálkás testű, jó kondiban tartom magam (ami azért elvárható egy Ulfrictól, nem igaz?).
Arcvonások, szem, haj: Hajam fekete, általában kicsit felzselézem, szemem állítólag hol szürke, hol kék.. Ítéljétek meg ti. Szögletes arcszerekezet, férfias vonások.. Helyes vagyok, na.
Általános öltözet: Általában farmert hordok fekete sportcipővel, felül pedig inget, néha öltönyt, zakót, ha kicsit szabadabb kedvem van, akkor feszülős pólót.
Avatáralany: Tyler Hoechlin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: Nők esetében: "Óóó, de rohadtul helyes ez a pasi!"; Pasik esetében: "Nem mondod hogy ez itt Derek Hale? Isteneeem!"
Jó, viccen kívül. Elég híres vagyok a pénzem miatt is, meg népszerű vagyok a csajok körében, emiatt ez gyakran megesik. Ha kerítetek valakit, aki nem ismer, megmondom, hogy vajon mi rólam mások első benyomása.
Hatása másokra: Kilétem miatt többnyire csak feszültséget okozok másokban. A csajokban meg késztetést arra, hogy minél inkább felhívják magukra a figyelmet.. Ez van.
Milyen igazából?: Távolságtartó vagyok a nőkkel (kinek kellenek? Most őszintén..), kimért és hidegvérű. Többet nem mondok.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Sophia Fayrix, alias Sophie
Kor: 16, de ez ne tévesszen meg senkit.. Tudok hétéves és 30 éves szinten is gondolkozni Very Happy
Mióta szerepezel?: Régóta.. Nem is tudom.. Asszem most másfél éve.
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
 
Derek Hale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hale-rezidencia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vérfarkasok-
Ugrás: