Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Teodor Alexander Smith EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Teodor Alexander Smith EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Teodor Alexander Smith EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Teodor Alexander Smith EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Teodor Alexander Smith EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Teodor Alexander Smith EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Teodor Alexander Smith EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Teodor Alexander Smith EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Lucy Black
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Oliver Queen
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Teodor Alexander Smith I_vote_lcapTeodor Alexander Smith I_voting_barTeodor Alexander Smith I_vote_rcap 

 

 Teodor Alexander Smith

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Teodor Alexander Smith

Teodor Alexander Smith


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jan. 21.

Teodor Alexander Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Alexander Smith   Teodor Alexander Smith EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm

Rendben akkor még dolgozok rajta ^^
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Teodor Alexander Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Alexander Smith   Teodor Alexander Smith EmptyKedd Jan. 29, 2013 3:11 pm

Előtöri bővítésre szorul, plusz a farkasképet nem igazán látom... o.O
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Teodor Alexander Smith

Teodor Alexander Smith


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jan. 21.

Teodor Alexander Smith Empty
TémanyitásTárgy: Teodor Alexander Smith   Teodor Alexander Smith EmptyHétf. Jan. 21, 2013 8:22 pm

Teodor Alexander Smith

[You must be registered and logged in to see this image.]

Általános információk:

Név: Teodor Alexander Smith
Becenév: Ted
Faj: Vérfarkas
Rang: Geri
Születési idő, hely: 1980. október. 13. Silver Hills
Kor: 33// 27
Falkája, csapata: Bloody Tears falka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya: Elizabeth Monrow // régen lupa volt a Bloody Tears falkában, de el kellett hagynia egy időre a falkát azért lemondott a rangjáról // Él // 53 // Kaliforniában él a férjével ezért ritkán találkoznak.
Apa: Egon Steward Smith // ügyvéd // Él // 60 // Szintén Kaliforniában élnek ezért ritkán találkoznak
Testvér: nincs
Egyéb: nincs

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Damned // Hím // Kardszárnyú delfin// Nincs. Szabadon él, de jogos "tulajdona" Tednek, minden nyarat vele tölti
Személyes tárgy: nincs
Különleges ismertetőjel: Kedves mosolya, ami egyáltalán nem kedves

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Silver Hillsben születtem, mint egy normális Bloody Tears falkabeli. Szüleim mind a falkába tartoztak így nem kétség, hogy vérfarkas vagyok, engem valamiért nem kellett megharapni, hogy megkapjam ezt a "lehetőséget". 5 évesen a családomnak ki kellett költöznie Kaliforniába, mivel igen közeli gyilkosság történt. Természetesen a gyilkos egy vadász volt. Anyám féltette, hogy rájönnek mi is vérfarkasok vagyunk ezért "elmenekültünk". A falka ezt gyávaságnak vélte, de ez a vélemény gyorsán átváltozott "feláldozásra". Tehát Kaliforniában nevelkedtem fel, a családom egy közeli erdőben továbra is tartotta a hagyományokat és az éjszakákat ott is töltöttük, szürkülettől pirkadattig hisz ott nem voltak vadászokat akik pedig ránkbukkanhattak volna egyszerűen elcsitítottuk volna örökre. Állatorvosit végeztem és 26 éves koromtól kezdve egészen 4 éven át a kardszárnyú delfinekkel foglalkoztam, filmeztem őket, megjelöltem egy kutató csapattal kb. 40-50 példányt is. Damneddel, egy gyönyörű hímmel szoros barátságot kötöttem. Ő is meg van jelölve és minden eggyes nyáron odaúszik a hajónkhoz. Mivel nem egy háziállatról van szó őt a szabadban "tartom". Eközben elvégeztem a művészetit is, ezért most a Saint Aconita Középiskolában tanítok mint földrajz és biológia tanár. Visszatértem a falkába is és elértem a Geri rangot is.
Szeret: Irányítani, feleltetni
Nem szeret: ha dirigál neki valaki, a tudatlanokat
Erőssége: Irányítás, futás, támadás
Gyengesége: Védekezés, várakozás, család
Mitől fél?: Hogy egyedül marad, fél, hogy elveszik a rangját

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Nem az a nádszál alkat, de annak tűnik, viszont izmos és erős.
Arcvonások, szem, haj: Fekete szeme igazán érdekes jellemzője ami a hajához is jól passzol, amit gyakran zseléz.
Általános öltözet: Ing, öltöny az iskolában, de otthon egy melegítő vagy egy mackónadrág is megteszi.
Avatáralany: Josh Radnor

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: Kivehetetlen az arcából, hogy mit érez, mit gondol ezért titokzatos és félelmetes benyomást tesz.
Hatása másokra: A tanulók szemében a társasága feszültséget okoz és egyfajta gátlást, hisz úgy kell viselkedniük mint egy órán, de ha Ted is benne van mehet a buli!
Milyen igazából?: Nem igazán szókimondó, de ha elkezdi be nem áll a szája.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Sume
Kor: 11
Mióta szerepezel?: MTavaly nyár közepétől játszom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Teodor Alexander Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Alexander Smith   Teodor Alexander Smith Empty

Vissza az elejére Go down
 
Teodor Alexander Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vérfarkasok-
Ugrás: