Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Claire Rebecca Ramsay EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Claire Rebecca Ramsay EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Claire Rebecca Ramsay EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Claire Rebecca Ramsay EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Claire Rebecca Ramsay EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Claire Rebecca Ramsay EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Claire Rebecca Ramsay EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Claire Rebecca Ramsay EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Lucy Black
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Oliver Queen
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Claire Rebecca Ramsay I_vote_lcapClaire Rebecca Ramsay I_voting_barClaire Rebecca Ramsay I_vote_rcap 

 

 Claire Rebecca Ramsay

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Claire Ramsay

Claire Ramsay


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 03.
Age : 29
Tartózkodási hely : Silver Hills

Claire Rebecca Ramsay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire Rebecca Ramsay   Claire Rebecca Ramsay EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm

Köszönöm szépen Ulfric! Várom a találkozást!
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Claire Rebecca Ramsay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire Rebecca Ramsay   Claire Rebecca Ramsay EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:12 pm

Üdv az oldalon Claire!

A karakterlapot jól összeraktad, szép munka! Smile

Más dolgom nincs, mint ELFOGADNI téged.

Tűnés avatárt foglalni! Smile

Mélyen tisztelt Derek Hale, Ulfric, és igen híres személy az emberek világában
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Claire Ramsay

Claire Ramsay


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 03.
Age : 29
Tartózkodási hely : Silver Hills

Claire Rebecca Ramsay Empty
TémanyitásTárgy: Claire Rebecca Ramsay   Claire Rebecca Ramsay EmptyPént. Feb. 22, 2013 9:21 pm

CLAIRE RAMSAY

[You must be registered and logged in to see this image.]


Általános információk:

Név: Claire Rebecca Ramsay
Becenév: Claire, Becca,
Faj: Vérfarkas
Rang: Még nincs. Még…
Születési idő, hely: 1994. július 26. , London
Kor: 18 // ugyanannyi, vagy több, vagy kevesebb. Nem tudom biztosan.
Falkája, csapata: Bloody Tears falka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya: Vanessa Taylor//Modell// Meghalt// 42// Nagyon kedves anya volt, örökké a szívemben őrzöm.
Apa: Tom Ramsay //Detektív // Meghalt //40// Nagyon szerettem, és hatalmas fájdalmat okozott, amikor eltávozott közülünk.
Testvér:Daniel Ramsay //Él // 19// Nem tudom, hogy hol van, de megkeresem, ha belepusztulok is!
Egyéb: -

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Angie// Nőstény// farkaskutya // Mindig felvidít, ha magam alatt vagyok, szerencsésnek érzem magam, hogy mellettem lehet.
Személyes tárgy: Egy fekete, fonott karkötő és egy nyaklánc. A karkötőt apától kaptam, a nyakláncot pedig egy tó partján találtam. Nem tudom, hogy miért, de valamilyen okból kötődöm hozzájuk, ha nincsenek rajtam, nem érzem magam teljesnek nélkülük.
Különleges ismertetőjel:Eléggé erősen kihúzom a szemem fekete szemceruzával, és a csuklómon van egy tetkó is, amiről csak én tudok, meg persze az elmaradhatatlan fekete körömlakk.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Londonban születtem, egy angol pár második gyermekeként. Vidám gyerekkorom volt. Suliba jártam, tanultam és éltem a teljesen normális hétköznapjaimat. Lógtam a barátaimmal, feleseltem a tanároknak, üvöltöttem a bátyámmal, csak a megszokott dolgokat csináltam. 15 évesen történt. A suliból mentem hazafelé, zenét hallgattam. Hamarabb haza akartam érni, ezért úgy gondoltam, hogy levágom az utat. Egy sötét sikátorba értem. Pár fokkal lehűlt a levegő, én pedig fázni kezdtem. Halk morgást hallottam a hátam mögül. Ijedten megfordultam és egy vörös szempárral néztem farkasszemet. Sikítottam és lábaim megindultak, hogy egyre messzebb és messzebb vigyenek ettől az idegentől. De Ő sokkal gyorsabb volt. Elkapta a vállamat és belém harapott. Csillagokat láttam a fájdalomtól, a sebeimből ömlött a vér. Azt, kívántam, hogy legyen vége. Hogy halljak meg inkább, mint hogy ez történjen velem. Tekintetem elhomályosodott és elájultam. Az éjszaka közepén ébredtem fel. Pupillám kitágult, és mintha egy ragadozó költözött volna a testembe. Morogtam, és vadállat módjára kerestem szagokat, amik a legelső áldozatomhoz vezettek. Fogaim kivillantak a számból és megcsillantak a hold fényében. Egy ápolatlan ember feküdt az egyik ház falának dőlve. Aludt. Ráugrottam és nekiestem a torkának. Húsában éreztem az alkoholt, de nem volt más választásom. Ennem kellet. Teljesen eltüntettem, de ami maradt belőle, behurcoltam egy csatornába. A csatornákban várakoztam, hogy visszaváltozzak. Majd amikor feljött a nap, felemeltem a vasfedelét és kimásztam a szabad levegőre. Felsiettem a házunkba. Dobogó szívvel nyitottam ki a bejárati ajtót. Tudtam, hogy a szüleim bizonyára aggódnak értem. De belépve a lakásba azt hittem, hogy megállt a szívem. Mindent vér borítotté s hullaszag lepte el a házat. A nappali közepén két vérbe fagyott holtest feküdt. Anya és apa. Legyőzve az undoromat felrohantam a szobámba. Előhúztam a bőröndömet és remegő kézzel dobáltam bele mindent, ami csak a kezem ügyébe esett. Pénz, útlevél... Felkaptam a cuccaimat és elhaladtam a bátyám szobája előtt. Az ajtó tárva-nyitva volt, sejtettem, hogy mi van bent. Mégis, valami kényszerített, hogy odanézzek. Odafordítottam a fejem. Megkönnyebbültem. Dan szobájában ugyanaz az összevisszaság volt, ahogy mindig is lenni szokott, viszont vérnek nyoma sem volt. Lehet, hogy el tudott menekülni? Befogott orral lecipeltem mindent a lépcsőn, felvettem a kabátomat. Még, egyszer, utoljára belenéztem a tükörbe. A fényes felületen egy hatalmas, véres mancsnyom virított. Ott és akkor, bosszú költözött a szívembe. Dühös lettem. Megragadtam egy súlyos tárgyat és bedobtam vele a tükröt, ami egy hangos reccsenéssel kiesett a tartójából és ezer darabra tört. Kiviharzottam a házból és felültem a Silver Hillsbe tartó legközelebbi buszra. Megfogadtam, hogy elpusztítom azt a vérfakast, aki megölte a szüleimet. Silver Hillsben, kibéreltem egy lakást, és ott tengetem a napjaimat. Rettegjen tőlem az a vérfarkas és ne feledje el: Valahol, egy városban lakik egy árva lány, aki mérges indulattal a szívében bosszút forral!
Szeret: A teliholdat és a vadászatot. (Természetesen teliholdkor.) A sötétséget, mert csak akkor érzem biztonságban magam, ha leszáll az éj.
Nem szeret: Utálom a hülye embereket, a kis cicababa lányokat és a drogos, részeg embereket.
Erőssége: Eléggé jól látok a sötétben, és rejtőzködni is jól tudok. Továbbá bárhol bármikor behúzok egyet bárkinek, szóval nem vagyok félős típus.
Gyengesége: A zöld szemek. Belenézek egybe és ott helyben elájulok.
Mitől fél?: Most legszívesebben azt mondanám, hogy semmitől, de nem szeretek hazudni. A bohócoktól és attól a hülye cirkusztól. Na, attól frászt kapok és sikoltozok össze-vissza.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Karcsú vagyok és eléggé jó idomokkal rendelkezem.
Arcvonások, szem, haj: Szép, nőies, arcvonásaim vannak. A szemem világoskék színű. Derékig érő, hullámos szőke hajam van, amit imádok.
Általános öltözet: Általában lyukas farmert hordok fekete pólóval és kardigánnal, ezt kombinálom néhány nyaklánccal és pár karkötővel.
Avatáralany: Taylor Momsen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: Nem tudom, nem látok bele az emberek fejébe. De hogy mit gondolnak, az egyáltalán nem érdekel.
Hatása másokra: Ha egy adott ember nem tetszik, mogorva vagyok, bunkó és lenéző. De akiket megtűrök magam mellett, azokért kiállok, és ha kell, az életem árán is megvédem őket.
Milyen igazából?: Egy vezető típus és makacs lánnyal van dolgod. Amit egyszer eltervezek, az úgy is lesz, senki ne próbáljon megállítani!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Ariana
Kor: 12
Mióta szerepezel?: Kb. 5 hónapja
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Claire Rebecca Ramsay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire Rebecca Ramsay   Claire Rebecca Ramsay Empty

Vissza az elejére Go down
 
Claire Rebecca Ramsay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vérfarkasok-
Ugrás: