Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Elex S. Glacmal EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Elex S. Glacmal EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Elex S. Glacmal EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Elex S. Glacmal EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Elex S. Glacmal EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Elex S. Glacmal EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Elex S. Glacmal EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Elex S. Glacmal EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Elex S. Glacmal EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Lucy Black
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Oliver Queen
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Elex S. Glacmal I_vote_lcapElex S. Glacmal I_voting_barElex S. Glacmal I_vote_rcap 

 

 Elex S. Glacmal

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elex S. Glacmal

Elex S. Glacmal


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jan. 19.

Elex S. Glacmal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elex S. Glacmal   Elex S. Glacmal EmptyVas. Jan. 20, 2013 11:52 am

Kííííííjavítva drága Ufric! Bár nem a te klánodba tartozom várom a találkozást Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Elex S. Glacmal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elex S. Glacmal   Elex S. Glacmal EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:09 pm

Üdvözletem, kedves Elex!

Végigböngésztem a karakterlapot. A két kép sorrendjét felcserélted, plusz van pár helyesírási hiba.. Ha ezeket kijavítod, futhatsz avatárt foglalni.

Hát igen. Jól értetted.

EL VAGY FOGADVA! Very Happy

Mélyen tisztelt Derek Hale, Ulfric, és igen híres személy az emberek világában
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Elex S. Glacmal

Elex S. Glacmal


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jan. 19.

Elex S. Glacmal Empty
TémanyitásTárgy: Elex S. Glacmal   Elex S. Glacmal EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:02 pm

Elex S. Glacmal

[You must be registered and logged in to see this image.]

Általános információk:

Név: Elex Sume Glacmal
Becenév: Sume
Faj: Vérfarkas
Rang: jelenleg nincs
Születési idő, hely: 1994. február 11.
Kor: Mások szemében egy két évvel idősebbnek látszom
Falkája, csapata: Bloody Tears
[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya: Sherlyl Mebal // állatorvos // Él // 39 // Remek és törődő anya, rossz szót nem lehet rá mondani
Apa: Igor Fledovich // ács // nem tudom // ha még él 45 lehet // Nem tartom vele a kapcsolatot ahogy anyám sem. 5 éves koromban váltak el, mivel apám állandóan ivott és dohányzott... de csak erről tudok
Testvér: Ilián Medorvihts // Fogorvos // Él // 30 // Ilián anyám második férjének a fia. Bár szinte semmi nem köt minket egymáshoz mi igazi édestestvérként kezeljük egymást. Nagyon jó ember és hányszor, de hányszor segített a leckében és másban is... 7 éves korom óta vigyáz rám
Egyéb: Teodor Medorviths // milliomos (nem tudom mivel foglalkozik/foglalkozott de tele van a zsebe ) // Él // 50 // Ilián apja, anyám második férje. Kedves és ugyanúgy törődik velem amióta ismer, mint Iliánnal, ezt nagyra tartom benne.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Hedvigh // fiú // hóbagoly // Mindkét szárnyán van egy toll ami türkizkék.
Személyes tárgy: Ezüst farkas medálom. Ez egy fehér arany láncon függő ezüstből készült farkast ábrázoló nyaklánc. Nevelő apámtól, Tedtől kaptam 16-ik születésnapomra és a másik ajándéka egy heti hajóutazás volt a Csendes-óceánon.
Különleges ismertetőjel: Az emberek szeme gyakran a kék sminkemen és a fehér hajamon akad meg.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Moszkvában születtem, de később 2 éves koromban Tyikszibe kellett költöznünk. Ott albérletben kellett laknunk, mivel hiába keresett anyám havonta egy rakás pénzt apám mindet elitta és dohányra költötte. Amikor Ted belépett az életünkbe minden jóra fordult. Egy hatalmas két emeletes családi házat építtetett, gyönyörű medencés kerttel. Az általánost ott a közelben végeztem el, kitűnő bizonyítvánnyal. Ted valóra váltotta anyám álmát még nyolcadikos koromban: egy állatkertet nyitottak. Minden nap iskola után vártam és vártam az egzotikus állatokat. Mondanom sem kell hogy imádtam és most is imádom őket. Egy két év alatt már voltak fókák, delfinek, papagályok, zsiráfok, orrszarvúk, oroszlánok, tigrisek, jaguárok, leopárdok stb. stb. az állatkertünkben. De gimnáziumba kellett mennem. Sajnos csak Amerikában volt nekem megfelelő gimi ahova felvettek, hát kimentem tanulni Silver Hills-be. Hedviget, a hóbaglyot is magammal hurcoltam a hosszú út során, őt a ballagásomra kaptam szintén Tedtől. Ott Ted vásárolt nekem egy házat így odaköltöztem és rendesen járok még ma is a gimibe. Nem vagyok elkényeztetve, vagyis igen, de tudom, hogy mindenért meg kell küzdeni. Mindennap kimentem az erdőbe sétálni, nem értettem miről hablatyolnak a "vadászok". Sokszor letértem a kitaposott ösvényről és az erdő mélyébe vesztem. Egy napon vagyis egy éjszakán azonban rám támadt egy vérfarkas és megharapott... Szerencsésnek mondom magam két okból is: átváltoztam vérfarkassá és nem haltam meg, és ránk talált egy vadász. Én a harapástól görcsbe rándulva egy szikla mögé estem és a vadász nem vett észre, de a megtámadómat igen és lelőtte. Vagy fél órát összekuporodva hevertem mire farkas alakban előmásztam. A tetem ott hevert és mint éhes farkas ettem belőle. Az első napokat tudatlanul az erdőben kóborolva töltöttem majd megtaláltam a helyemet a Bloody Tears klánban. Ez olyan egy két éve volt. Azóta rendesen élem mindennapjaimat vérfarkasként és emberként. Amikor Ted átadta a nyakláncot, a legkedvesebb tárgyamat, tudtam, hogy tudatlanul is Ted a leghozzámilőbb ajándékkal lepett meg. Mindig büszkén hordom, de persze kilétemről senkisem tud. Jelenleg egy egyszerű gimnáziumba járok mint minden velem egykorú ember, de különórákban művészetit tanulok.
Szeret: Rajzolni, festeni, a holdat bámulni és a sugaraiban "táncolni".
Nem szeret: Emberekkel lenni, társalogni
Erőssége: Futás, támadás, meggyőzés
Gyengesége: Védekezés, pártolás, barátkozás
Mitől fél?: A teliholdtól, utálom amikor szinte azegész eszemet elvesztem, attól is félek, hogy valaki a közelembe férkőzik és én beleszeretek és elárulom neki magamat.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Karcsú, de izmos vagyok. hmmm még mit írjak?
Arcvonások, szem, haj: A rövid hajviseletet szeretem. Sokan megkérdezik, hogy milyen színű igazából a hajam... hát igazából tejfölszőke a festéssel csak rá szoktam erősíteni. Egyszerűen imádom a kék, kicsit nyújtott szememet.
Általános öltözet: Általában egy farmerszerű fekete vagy fehér csőnadrág és egy fekete póló nekem bőven megteszi, de tudok adni magamra
Avatáralany: Jessica Stam

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: Hát a fiúk szempontjából vonzó vagyok, de a lányokéból egy fehér holló.
Hatása másokra: Zárkózott típus vagyok, de azért a társaságban néha háttérbe szorítom ezt az oldalamat. Nem befolyásolom jelentősen a hangulatot.
Milyen igazából?: Hogy milyen vagyok igazából? Másokkal szemben a segítség kérésre kedves, de ha valaki beugat nekem a földbe nyomom. Ha kell ököllel intézem el az embereket, de ha valami kis amerikai csajszikáról van szó a porig alázom. Ezek miatt lassan már ki se állnak velem. A fiúk természetesen ezt imádják nézni.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Sume
Kor: 11
Mióta szerepezel?: Tavaly nyár közepén kezdtem el szerepezni és azóta aktív vagyok Very Happy


A hozzászólást Elex S. Glacmal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 6:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elex S. Glacmal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elex S. Glacmal   Elex S. Glacmal Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elex S. Glacmal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elex S. Glacmal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vérfarkasok-
Ugrás: