Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Vanessa Ravens EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Vanessa Ravens EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Vanessa Ravens EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Vanessa Ravens EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Vanessa Ravens EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Vanessa Ravens EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Vanessa Ravens EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Vanessa Ravens EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Vanessa Ravens EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Lucy Black
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Oliver Queen
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Vanessa Ravens I_vote_lcapVanessa Ravens I_voting_barVanessa Ravens I_vote_rcap 

 

 Vanessa Ravens

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Vanessa Ravens Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa Ravens   Vanessa Ravens EmptyPént. Jan. 18, 2013 9:32 pm

Kedves Vanessa!

Alig várom az első összetűzésem veled. RAWR Razz

Mindenesetre az előtöri tetszett, szépen összeszedett, jól összeraktad, elkódolás nincs..

Hát, azt hiszem, kénytelen leszek ELFOGADNI téged. Very Happy

Sipirc lefoglalni az avatárt!

Mélyen tisztelt Derek Hale, Ulfric, és igen híres személy az emberek világában
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Vanessa Ravens
Rookie
Rookie
Vanessa Ravens


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

Vanessa Ravens Empty
TémanyitásTárgy: Vanessa Ravens   Vanessa Ravens EmptyPént. Jan. 18, 2013 9:16 pm

Vanessa

[You must be registered and logged in to see this image.]

Általános információk:

Név: Vanessa Ravens
Becenév: Főleg Nessa a becenevem de van aki Vessa-nak hív.
Faj: Vadász vagyok
Rang: Rookie
Születési idő, hely: 1994.01.14. Silver Hills
Kor: 18// Talán anyinak is nézek ki amennyi vagyok...
Falkája, csapata: Executor

[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya:Eva Jones// // Meghalt // 34 évesen halt meg // Jó anya volt...a maga furcsa, mindenre ráerőltetős módján. Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, ennek ellenére persze szerettem...
Apa: James Ravens// Vadász // Él // 38// Szerető apa, nagyon tisztelem és igyekszem megfelelni az elvárásainak. A képzésemet szigórúan veszi, bár minden tekintetben elnézbb mint anyám volt.
Testvér: Nincs szerencsére.
Egyéb: Nincs

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Nincs.
Személyes tárgy: Egy szép, díszes tőr. Talán az egyetlen tárgy amihez kötődöm. Anyámé volt, annyi idősen kapta az ő anyjától amennyi idős most én vagyok. Halálakor kaptam meg, azóta hasznát veszem. Ezüst színű tőr, markolatába szép virágok és pillangók vannak gravírozva. Ironikus nem igaz?
Különleges ismertetőjel: Szerintem nincs semmi különleges bennem. Talán csak a szemem színe.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Silver Hillsben láttam napvilágot 1994 telének egy különösen hideg napján. Anyám Eva erős, magabiztos nő volt, apám pedig ravasz, és persze ő is nagy fizikai erővel rendelkezett. Mindketten vadászok voltak, ez márcsak amolyan családi hagyomány féle....Nagyjából azóta engem is vadásznak képeztek mióta csak megtanultam járni...Vagy még az előtt is csak nem emlékszem rá. Elég gyorsan tanultam, amint csak lehetett elkezték a tényleges tanításomat. Igazából sosem érdekeltek a szörnyetegek, ám már kislány korom óta azt hallgattam miylen rosszak, gonoszak, csúnyák...Elég hamar nagy ellenszenvet kezdtem táplálni ellenük. Anyám rendeteg féle harcművészetre és egyéb sportra járatott hogy megerősödjek, azt mondta ez csakis az én javamat szolgálja. Ennek ellenére nagyon szigorúan vett mindent, minden kis hibámért kemény büntetésben volt részem. Apám volt az aki az igazi támogatást jelentette a számomra. Ahhoz képest, hogy mennyire erős, jó vadász, Ő sosem eröltetett semmit, sosem büntetett semmiért. Aztán sok dolog megváltozott amikor 15. születésnapom után két hónappal anyám meghalt. Azt mondták egy olyan bestia ölte meg amilyenek ellen engem is neveltek. Még jobban meggyűlöltem a vérfarkasokat, a félvéreket, és mindent ami hozzájuk kapcsolódott. Apám folytatta tanításomat, és még mindig támogat. Miután lazábbra vette a nevelésemet, kicsit szakíthatok másra is időt. Mostanában például az erdőbe járok "edzeni". Ez az egyetlen kikapcsolódás a számomra. Az életem nyugodtabb mint valaha!
Szeret: Festeni, az erdőben sétálni, túrázni, madarakat lesni
Nem szeret: Edzeni (de sajna muszáj), ha kislánynak néznek, attól falra mászok. Nem szeretek nagy társaságban tartózkodni. Amolyan "magányos farkas" féle vagyok. Ha-ha...
Erőssége: Fáramászás, tájékozódás, megfigyelés, közelharc
Gyengesége: Ugrás, főzés...számolás..? A matek tuti nem az erősségem.
Mitől fél?: Kutyák. Nagy kutyák, kis kutyák, vad kutyák, na meg a farkasok. Félek a sötétben is. De pszt!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Alacsony és kis termetű vagyok. Nagyban megkönnyíti a dolgomat néha, bár sokszor meg is nehezíti. Szerencsére jól edzett vagyok, izmos, így meg is tudom magam védeni. Alkatom nem túl nőies, inkább mondanám kislányosnak..a koromhoz képest legalábbis.
Arcvonások, szem, haj: Vonásaim finomak, ezt anyától örököltem minden bizonnyal. Ahogyan a szememet is, mely kék..nagyon kék. Ezzel a testrészemmel nagyon meg vagyok elégedve. Hajam sötétbarna. Jah! És szeplős vagyok...Fránya szeplők...
Általános öltözet: Általában a póló-farmer, vagy hosszított póló-leggings a jellemző öltözetem. Hűvösebb időben mackópulcsit vagy kötött pulóvert hordok, vagy valamit ami kényelmes, mivel amint tudok megyek sétálni. Tornacipőt, bakancsot vagy magas szárú csizmát szoktam hordani időjárástól függően. Öltözködésben kedvenc színem a barna, vagy kék.
Avatáralany: Kacey Rohl

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: Az els benyomás többnyire az hogy: Jajj de aranyos kislány! A második benyomás pedig hogy "Au!" Fizikai erőm nem látszik első ránézésre, az viszont igen hogy kicsi vagyok. Igaz, csinosan öltözködöm és véleményem szerint csúnya sem vagyok, így sokaknak az első benyomása az hogy jól nézek ki. Ami remekül kiegészíti azt hogy gyengének gondolnak....Legalább senki sem akar bántani. Mégis ki gondolna bármi rosszat egy kicsi és csinos lányról?
Hatása másokra: Nem mondanám magam társasági embernek, így azt sem mondanám hogy én vagyok a társaság középpontja. Többnyire csendben meghúzódom, akkor beszélek mikor szükség van rá, de szívesen szoktak látni. Nem vagyok ünneprontó. Szóval...olyan átlagos vagyok. Átlagos hatással másokra.
Milyen igazából?: Nyugodt szoktam lenni....Kivéve mikor valaki felhúz, vagy hisztirohamot kapok, vagy ha oylasmit kell csinálnom ami nincs ínyemre..Jól van, lehet mégsem vagyok nyugodt. Kicsit mogorva vagyok ismeretlenekkel, de a barátaim tudják hogy megbízható és barátságos lány vagyok. Bizalom kérdése az egész. Nem vagyok túl magabiztos, bár annak mutatom magam általában.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Harle Razz
Kor: 17
Mióta szerepezel?: Nehéz kérdés...pár hónapja azt hiszem. Szóval nem vagyok túl profi, előre is bocs az esetleges hibákért Razz
Vissza az elejére Go down
 
Vanessa Ravens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vadászok-
Ugrás: