Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Flora Montgomery EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Flora Montgomery EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Flora Montgomery EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Flora Montgomery EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Flora Montgomery EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Flora Montgomery EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Flora Montgomery EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Flora Montgomery EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Flora Montgomery EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Lucy Black
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Oliver Queen
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Flora Montgomery I_vote_lcapFlora Montgomery I_voting_barFlora Montgomery I_vote_rcap 

 

 Flora Montgomery

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Flora Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flora Montgomery   Flora Montgomery EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:27 pm

Üdv az oldalon Flora!

A karakterlapod szép, jó egy újabb vadásszal találkozni Very Happy Veled is várom már a találkozást.. Wink

Mindenesetre ismét bátran jelentem ki:

A karakterlapod ELFOGADVA!!

Sipirc avatárt foglalni Very Happy

Mélyen tisztelt Derek Hale, Ulfric, és igen híres személy az emberek világában
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Flora Montgomery
Rookie
Rookie
Flora Montgomery


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

Flora Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Flora Montgomery   Flora Montgomery EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:24 pm

Flora Montgomery

[You must be registered and logged in to see this image.]

Általános információk:

Név: Flora Montgomery
Becenév: Néhányan Flor-nak hívnak
Faj: Vadász
Rang: Rookie
Születési idő, hely: 1996, július 08., Detroit
Kor: 17 // Pár évvel talán idősebbnek nézek ki..
Falkája, csapata: Arrowhead

[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya: Juliet Stone // // Halott //33 évesen meghalt // Szerető, bár kicsit felelőtlen anya volt.. mindent elmondhattam neki.
Apa: David Montgomery // Vadász// Él//39 // Jó apa, nagyon szeretem. Csak túlságosan félt a veszélyektől
Testvér: Martin// // Halott// 5 évesen meghalt // Imádtam őt, sokszor vigyáztam rá és jól elszórakoztunk
Egyéb:Nincs

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Tyson //Hím // Kutya// Csak egy játékos kutya aki imádja a labdákat
Személyes tárgy: Egy fekete csuklópánt, néhány kővel kirakva. Apámtól kaptam a 16. születésnapomra
Különleges ismertetőjel: Tudtommal nincs

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Detroit-ban születtem, 1996 egyik forró nyári napján. Igen jómódú családból származom, de már csak az apámmal élek. Anyám szerette a veszélyt, ezt örököltem tőle, de csúnya vége lett; 9 éves koromban halálát lelte egy durva autóbalesetben. A kisöcsém is vele volt aznap, így őt is elvesztettem. Eléggé megrázott az eset, mert addig könnyű életem volt, anyámnak bármit elmondhattam, de ezek után inkább elfojtottam az érzéseimet és mások előtt próbáltam vidám lenni. A testvéremet meg imádtam, sokszor vigyáztam rá és játszottam vele, nagyon hiányzik az így eltöltött idő. Nem sokkal később Silver Hills-be költöztünk, hogy amolyan új életet kezdjünk. Nem akartam elmenni Detroit-ból, szép környék volt, ott voltak a barátaim, de a sok rossz emlék miatt talán jobb is így… Én lettem apuci kicsi lánya, és eleinte mindentől féltett, de be kellett látnia, hogy nem zárhat el a külvilágtól, mert imádom a kalandokat. Azt hiszem ez a lételemem… Apámból vadász lett, belőlem is azt akar nevelni, pedig engem érdekel a vérfarkasok világa. Szerintem nem kéne vadászni rájuk, és békében megélhetnénk egymás mellett velük… de ha ezt elárulnám apámnak, vagy bárki másnak, nem lenne jó vége. Szóval kénytelen voltam edzeni és azt tettetni, hogy mennyire érdekel ez az egész. Valójában próbálok minél többet megtudni a vérfarkasokról és titokban nyomozok is. Végülis egészen megszerettem ezt a helyet, sok barátra tettem szert. Az iskolában népszerűnek mondhatom magam, bár a tanulás is leköt. Detroit mindig hiányozni fog egy kicsit, de az itteni élet sokkal több izgalmat és veszélyt rejt, ami csak arra vár, hogy felfedezzem.
Szeret: Kalandokat, izgalmakat és a kutyákat
Nem szeret:Unalmat, hazugságokat és hogy vérfarkasokra kell vadásznom
Erőssége: Futás, akadálykerülés, mások megvigasztalása
Gyengesége: Nem nagyon tudom kimutatni az igazi érzéseimet… és a fára mászás se megy jól
Mitől fél?: Attól, hogy rájönnek, valójában semmi bajom a vérfarkasokkal, és hogy egyedül maradok
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Átlagos magasságú és vékony vagyok. Egész nőies az alkatom
Arcvonások, szem, haj: Vonásaimat finomnak mondanám..a szemem halványszürke színű, a hajam pedig (sajnos) szőke és hullámokban végződik
Általános öltözet: Leginkább farmerban és bőrdzsekiben nyomulok, meg persze csizmában. Szeretem a csini szoknyákat is, kiegészítőnek a kesztyűt. Ruháim többsége fekete,vagy szürke színű, de akadnak színesebb darabok is. Ezüstöt is szívesen hordok..
Avatáralany: Ashley Benson

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: Hmm…állítólag jól nézek ki, és a hajam színe miatt talán előítéleteket szabnak, de hamar rájönnek, hogy értelmes vagyok. Mások előtt igyekszek vidámnak mutatkozni, amit egész jól sikerül megjátszanom, így az első benyomásuk legtöbbször az, hogy barátságos vagyok
Hatása másokra: Úgy gondolom, megbíznak bennem, mert sokszor fordulnak felém a gondjaikkal. Szeretem a társaságot, fel tudom dobni őket, de nem szeretek teljesen a figyelem központjában lenni, csak jól érzem magam a többiekkel
Milyen igazából?: Nem igazán találom a helyemet… a barátokkal jókedvű és kedves, de valójában egész komoly vagyok. Imádom az izgalmakat és a veszélyt is, sokszor kerültem már bajba, de leginkább csak szeretnék többet megtudni a vérfarkasokról.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Katara Very Happy
Kor: 13
Mióta szerepezel?: Pár hónapja kezdtem, így még nem vagyok túl jó Smile
Vissza az elejére Go down
 
Flora Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vadászok-
Ugrás: