Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Katrina Mirabella Suarone EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Katrina Mirabella Suarone EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Katrina Mirabella Suarone EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Katrina Mirabella Suarone EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Katrina Mirabella Suarone EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Katrina Mirabella Suarone EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Katrina Mirabella Suarone EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Katrina Mirabella Suarone EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Katrina Mirabella Suarone EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Lucy Black
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Oliver Queen
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Katrina Mirabella Suarone I_vote_lcapKatrina Mirabella Suarone I_voting_barKatrina Mirabella Suarone I_vote_rcap 

 

 Katrina Mirabella Suarone

Go down 
SzerzőÜzenet
Katrina Suarone
Hati
Hati
Katrina Suarone


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jan. 20.

Katrina Mirabella Suarone Empty
TémanyitásTárgy: Katrina Mirabella Suarone   Katrina Mirabella Suarone EmptySzer. Jan. 23, 2013 7:30 pm

KATRINA SUARONE

[You must be registered and logged in to see this image.]

Általános információk:

Név: Katrina Mirabella Suarone
Becenév: Kat, Sua, ezen kívül máshogy nem szoktak hívni.. Illetve dehogynem: A Farkasok csak Harm néven ismernek.
Faj: Még szép hogy vérfarkas! Csak ezt senki nem tudja..
Rang: Hati
Születési idő, hely: 1986. augusztus 30.
Kor: 26// 20-22
Falkája, csapata: Blue Moon

[You must be registered and logged in to see this image.]

Család:

Anya: Nem ismerem...
Apa: Ray Suarone // Rangja nincs, vérfarkas mint één // Él // 45 // Igazából még mindig tartjuk a kapcsolatot, bár ő elköltözött Miamiba. Kellett neki egy kis nyugalom.
Egyéb: Bryan Folks // A fotósom, és egyben egyik legjobb barátom // Még szép hogy él! // 25 // Hát, mint említettem, egyik legjobb barátom. // Még mindig a legjobb barátom, ÉS fotósom

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyéb információk:

Állat: Silence(Sil)// Hím // Házimacska // Kiméra. Ez azt jelenti, hogy félig fekete, félig vörös, a szeme színe is más...[You must be registered and logged in to see this link.]
Danger // Nőstény // Tigris // Kék színű, imádnivaló, és nagy... [You must be registered and logged in to see this link.]
Személyes tárgy: Hmm... Van pár ilyen. A kedvenc nyakláncom, ami anyámtól maradt rám, egy pár fülbevaló, egy karkötő, egy farkasszobrocska.. Tehát sok van.
Különleges ismertetőjel: Szépségpötty az ajkam fölött, plusz elég különleges hogy szupermodell vagyok, nem?

[You must be registered and logged in to see this image.]

A karaktered, kicsit részletesebben:

Előtörténet: Megszülettem, anyám eltűnt... Jó kezdés, nem igaz? Apám nevelt fel egy dadával, még jó hogy van egy kis pénz a családban. Átlagos gyerekkor, 15 évesen első átalakulás farkassá.. Apám teljesen el volt bűvölve, a szemem farkasként vörös. Naná hogy én is imádom! Ebben a korban kezdtem modellkedni is, először csak plakátokon voltam afféle reklámarc, aztán kicsit jobban bekerültem a szakmába.. Mára világhírű lettem. Gazdag, híres, csinos.. A legtöbb pasi esedezik a kegyeimért, de mit akarnak? Jobb egyedül. Függetlenül. A vérfarkas énemről senki nem tud, még maguk a farkasok se tudják, ki is vagyok. Apám a kedvemért azt mondta, hogy a nevelt gyereke vagyok. Farkasként Harm a nevem, emberként Katrina. Két külön lény, mégis ugyanaz. De akkor is titokban tartom. Így vagyok a legnagyobb biztonságban. Huszonkét éves lehettem, mikor kiderült, hogy anyámat a helyi falka nyírta ki. Harapott a született farkassal párosodott, ebből született egy gyerek. Állítólag veszélyes párosítás. Nem tudom, nem érzek semmi furcsát. Majd kiderül, nem igaz? 24 éves koromban apu személyesen eljött meglátogatni, ekkor már két éve Miamiban élt. Szépen le is barnult az öregem. Átadott egy dobozkát, amiben egy kiscica volt. Édes kis szemekkel rámnézett, és nyávogásra nyitotta a száját, de nem jött ki rajta hang. Apu kissé ledöbbent, ki is akadt, úgy adták el neki a cicát, hogy nem “gyárihibás”, de én csak nevettem, és kikaptam a kis szőrgombócot, és Silence-nek kereszteltem el. Tíz perc múlva apám is csak nevetett. Az én kis cicám jó helyre került.
Most vagyok 26 éves, gyakorlatilag a modellkedésből élek... Kivéve mikor infókat szerzek a falkának. Az a másik megélhetésem. Barátkozni nem igazán szoktam, valamiért jobban szeretek egyedül lenni, de ki tudja. Bryan is jó barátom lett.
Szeret: Modellkedni, és vérfarkasnak lenni, na meg olvasni. Sokat.
Nem szeret: Ha olyanok lógnak a nyakamon akiket nem szeretek
Erőssége: Vadászat, dolgok megszerzése, kémkedés, és álcázás. Asszem ennyi.
Gyengesége: Ruhák, fényképezőgépek, és a rajongóim. Továbbá félek a kukacoktól, sírva menekülök onnan ahol egy is van.
Mitől fél?: Kiderül a titkom; Megölnek (egyértelmű)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinézet:

Testalkat: Kecses, nőies... Szép mellek, karcsú derék, arányos csípő... Szerintetek miért lettem modell?
Arcvonások, szem, haj: Barna szem, fekete hullámos, loknis haj.. Kell egyéb? Nőies arcvonások, és egy szépségpötty a szám felett... Úgyis megjegyzel ha meglátsz.
Általános öltözet: Hajjaj... Most ezt álljak neki részletezni? Modell vagyok, van hogy egy nap tizenkétszer cserélek ruhát. Hol elegáns, hol divatos, hol kényelmes de nőies.. változékony, na. (De azért leginkább mégiscsak a kivágott, mély dekoltázsú ruhákat szeretem, lenge, nyárias szoknyával. )
Avatáralany: Inna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Személyiség:

Első benyomás: “Ki ez a bomba nő?”
Hatása másokra: Feszélyezőnek mondanám. De igazából fogalmam sincs. Mi vagyok én, gondolatolvasó? Elég vegyes..
Milyen igazából?: Hmm.. Kicsit akaratos, szeszélyes, és.. Aranyos is vagyok ha akarok. HA akarok.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kit tisztelhetünk a karakter használójaként?:

Név: Sophia Fayrix.
Kor: Leírtam...
Mióta szerepezel?: Ezt is..
Vissza az elejére Go down
 
Katrina Mirabella Suarone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katrina Suarone lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Műhely és tudnivalók :: Műhely :: Karakterlapok :: Vérfarkasok-
Ugrás: