Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
.Erdőszéle - Page 3 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
.Erdőszéle - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
.Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
.Erdőszéle - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
.Erdőszéle - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
.Erdőszéle - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
.Erdőszéle - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
.Erdőszéle - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
.Erdőszéle - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Lucy Black
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Katrina Suarone
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Flora Montgomery
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Oliver Queen
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Claire Ramsay
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
.Erdőszéle - Page 3 I_vote_lcap.Erdőszéle - Page 3 I_voting_bar.Erdőszéle - Page 3 I_vote_rcap 

 

 .Erdőszéle

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:54 pm

Elvigyorodtam, mikor láttam hogy a másik csaj megrémült a pumától. Óh, pedig Szekhmet nem bánt...
Könnyed léptekkel odamentem én is melléjük, csak hogy azért ne öt méterre legyek már attól akihez beszélek. Jó, csak kettő volt, de akkor is.
- Okos puma. Kicsi korától kezdve nevelgetem. Úgy találtam rá.. Sérülten. - fogalmaztam át kissé gondolataim. Most mondjam, hogy első nagyobb vadászatom túlélője? Vanessa kissé tartózkodó volt.. Valahogy kissé fura. De lehet csak feszélyezve érzi magát. Évente egyszer ha látnak a "civilek" ilyennek mint most vagyok...
- Flora, látom te odavagy az állatokért.. - vigyorogtam vidáman rá.
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Flora Montgomery
Rookie
Rookie
Flora Montgomery


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:46 pm

Mosolyogva lehajoltam és óvatosan kinyújtottam a kezem a puma felé. Mivel nem ellenkezett, szépen megsimogattam a fejét. Istenem, de édes! Imádom az állatokat. - Szia Szekhmet - mondtam neki. Ja igen, mindig beszélek az állatokhoz, annyira értelmesek. Aztán észbe kaptam és feleltem a kérdésre
- Én csak...sétáltam - vontam meg a vállam.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Ravens
Rookie
Rookie
Vanessa Ravens


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:45 pm

Na jó...a csajoknak a suliban igaza van. Ez a pasi tényleg jól néz ki. De akkor is furán viselkedik! Ez nekem gyanús. Egy kisebb szívmegállásom volt mikor a puma elindult felénk, de elégedetten nyugtáztam hogy a tőrömet bármikor elhúzhatom. A köhögésem elmúltával megköszörültem a torkomat, hogy a hangom kissé visszatérjen. - Igen, jól, köszi.. - motyogtam még kissé fojtott hangon.
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:44 pm

A Vanessa nevű csaj majdnem megfulladt. Már megszoktam hogy az én, vagy a pumám látványa ezt csalja ki az emberekből.. Tény, hogy utóbbit rajtuk kívül összesen hárman látták...
- Szóval Vanessa és Flora. - ízlelgetem a neveiket. - Szekhmet a neve. - mondtam a pumán ismét végigsimítva, aztán visszafelé végighúztam rajta a kezem. Felnézett rám, én bólintottam, ő pedig kecses léptekkel odament a csajokhoz. - És ti mit kerestek errefelé? - kérdeztem. Ha ők faggatnak, hát akkor én is hadd tegyem.
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Flora Montgomery
Rookie
Rookie
Flora Montgomery


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:43 pm

Körbenéztem...mit kereshetnek errefelé este? Mindegy.
- Flora vagyok...vagyis Flor. - a lányt már láttam a suliban, de személyesen nem ismerem őt. Odafordultamhozzá, mert nagyon köhögött, mint megtudtam, Vanessa a neve - Jól vagy? - kérdeztem, és még mindig a pumát figyeltem. Olyan édes - Nagyon szép állat -jegyeztem meg. Hát, a nyugodt esti sétámból nem sok maradt. Nembaj..
Vissza az elejére Go down
Vanessa Ravens
Rookie
Rookie
Vanessa Ravens


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:40 pm

Közelebb sétáltam majd megláttam....a...PUMÁT?! félrenyeltem és vadul köhögni kezdtem. Mit keres itt Derek Hale, meg még egy ember...meg egy puma? Még mindig fulladozva bemutatkoztam.-Vanessa vagyok-majd körbenéztem az "itt egybegyűlteken". Most komolyan...piknik partyt tartunk csak nem szóltak?
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:39 pm

- Igen, Derek Hale vagyok. - biccentettem a kérdezőnek. - Előbb kaphatnék neveket? Nem szeretek névtelenekhez beszélni.. - jegyeztem meg karba tett kézzel. - De asszem talán nem paparazzók vagytok az erdőből szóval annyit elmondhatok, hogy kijöttem egy sétára. Plusz nagymacskát nehéz a házban tartani, naponta ki kell jönnöm megnézni Szekhmetet.. - vigyorodtam el, és végigsimítottam a puma fején, aki elégedetten dorombolt, fejét a kezemhez nyomta. Nem tudom mi ez a csoportosulás... Remélem nem vadászok.
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Flora Montgomery
Rookie
Rookie
Flora Montgomery


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:37 pm

Jó, lebuktam, de ezek szerintem nem csak én járkáltam errefelé. Kiléptem a fák takarásából és körbenéztem. Derek Hale itt van? Nemáár...az a fickó milliárdos és jól is néz ki.. Az a lány pedig a suliba jár, megismerem.
- Az engem is érdekelne - mondtam, és közben a idegesnek tűnő pumát figyeltem. Na ez érdekes..
Vissza az elejére Go down
Vanessa Ravens
Rookie
Rookie
Vanessa Ravens


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:35 pm

Egyre több hangot hallottam. Mi van ma itt? Mikor választ kaptam a kérdésemre fájó szívvel elcsomagoltam a kaját és miközben még javában rágtam az utolsó falatot elõbújtam.
-Derek Hale?...Mármint AZ a Derek Hale?- kérdeztem hitetlenkedve. Ez a pasi dús gazdag!
-Mit keres egy magadfaj..khmm..szóval mit csinálsz te ilyenkor itt?- nem is tudtam hogy túrázgat...
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:35 pm

A nagy pumázás közepette hangokat hallottam. Először nem tulajdonítottam neki figyelmet, aztán egyre inkább a fejembe verte magát a gondolat: Valaki van itt. Felugrottam, és figyeltem. Végül a valaki meg is szólalt..
- Derek Hale, a Hale Enterprises Inc. vezérigazgatója. Ott ki van? - kérdeztem. Valaki más dúdolt errefelé, majd elhallgatott.
- Na jólvan, mindenki jöjjön elő de rögtön, elég legyen a kandikamerából... - morogtam. Szekhmet mérgesen morogva felállt mellettem, és vicsorgott, a lábam mellé állt. Mi a franc? Épphogy kijövök, paparazzók fogadnak. Már az erdőbe is jönnek utánam, vagy mi?
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Flora Montgomery
Rookie
Rookie
Flora Montgomery


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:35 pm

Elégedetten csaptam össze a fizikakönyvet. Kész, megtanultam, remélhetőleg holnap egy sikeres doga elé nézek. Körbenéztem a szobámban, összerámoltam pár cuccot és felsóhajtottam. Kezdeni kéne valamit magammal...Ránéztem a kosarában szundikáló kutyámra
- Nem akarsz sétálni? - válaszként egy mormogást kaptam. Áh, lusta ez...de én miért ne mehetnék? Amúgy is szép az este. - Oké haver, akkor egyedül megyek. - megvakartam a füle tövét, felkaptam a fülhallgatót és kiléptem a házból. Dúdolva sétáltam az erdő felé, ám mikor elhallgatott a zene, mintha ágreccsenést hallottam volna. Valaki van errefelé rajtam kívül. Csendesen elindultam a hang irányába. Talán egy kis izgalom feldobja a napomat.

Vissza az elejére Go down
Vanessa Ravens
Rookie
Rookie
Vanessa Ravens


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 18.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:26 pm

Flora & Derek

Ma később végeztem a suliban mint szoktam. Sietve hazarohantam, még szerencse hogy nem lakom messze az iskolától. Levágtam a táskát az ágyamra, átvettem a túracipőmet, majd csomagoltam magamnak az ebédből és becsúsztattam a tőrömet a csizmám szárába. Meg is vagyunk. Feldobtam a hátizsákot az egyik vállamra és kislisszantam az ajtón. Megkezdtem szokásos délutáni sétámat. A házunk közel van az erdőhöz így nem jelent nagy gondot elsétálnom odáig. Úgy döntöttem ma nem megyek be nagyon, maradok az erdő szélén mert apám bármikor otthon lehet és riaszthat hogy menjek haza. Fürgén közlekedek a fák között, már ismerem a járást. Az egyik fa tövében lepakoltam és kicsomagoltam az ebédet. Mmmm..még meleg. A kedvencem van ma... Ekkor mintha beszédet hallottam volna....De biztos csak képzelődtem. Nyugodtan ettem tovább. De most már biztos hogy beszédet hallottam! Kihajoltam óvatosan a fa mögül.
-Hahó...Ki van ott?-kérdeztem bátortalanul. Nem biztos hogy jó ötlet, hiszen nem is látom rendesen ki az. Sebaj! A tőröm itt van kéznél...azaz lábnál
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:26 pm

Vanessa & Flora


Az irodában ücsörgésnek vége, végre mehettem haza. Alig léptem be a házamba, éreztem hogy ebből még kimozdulás lesz... Ittam egy pohár vörösbort, ettem egyet a lasagne-ból amit a házvezetőnő csinált.. Ó, finom! Naszóval. Ivás, evés, aztán leültem, átnéztem az e-maileket gyorsan.. A Blackberryt zsebre vágtam, aztán bedőltem az ágyba úgy tíz percre, de meguntam a tétlenséget, kiálltam a teraszra.
Estefelé járt az idő, szóval úgy döntöttem, elindulok egy kis futásra az erdőben. Szép naplemente volt, olyan kis vöröses.. Vérszínű. A levegő friss, elégedettem szagoltam bele. Határozott léptekkel kisétáltam a lakásból, és az erdő felé vettem az irányt.
Az erdő szélén füttyentettem egyet, pár perc múlva halk ágropogás után egy puma tűnt fel az ágak között, majd leugrott elém. Kecsesen rohant felém, majd mikor odaért, hozzám dörgölőzött.
- Szia nagylány. - guggoltam le, és megsimogattam a fejét, ő pedig elégedetten dorombolt. - Na mi újság az erdőben, Szekhmet? - vigyorogtam.
Felálltam, és körülnéztem. Remek, sehol senki.. Remélem így is marad. Egy kis pumadögönyözés sose árt, nem igaz? A nagymacska fölé álltam, aztán a hátára fordítottam, és vakarászni kezdtem a hasát, ő meg vidáman kapálózott, miközben hangosan dorombolt.


A hozzászólást Derek Hale összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23, 2013 4:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:25 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





.Erdőszéle - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: .Erdőszéle   .Erdőszéle - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
.Erdőszéle
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Világunk :: Howling Forest-
Ugrás: