Howling Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Halld az erdő hívó szavát...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Most active topics
.Erdőszéle
Katrina Suarone lakosztálya
Fátyolos-vízesés
...Könyvtár
.....Temető
Elex S. Glacmal
Avatárfoglaló
Claire Rebecca Ramsay
Teodor Alexander Smith
Oliver Queen
Legutóbbi témák
» Claire Rebecca Ramsay
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:07 pm by Claire Ramsay

» Avatárfoglaló
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 12:48 pm by Claire Ramsay

» Teodor Alexander Smith
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyKedd Márc. 05, 2013 12:17 pm by Teodor Alexander Smith

» Elex S. Glacmal
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 7:00 pm by Elex S. Glacmal

» Oliver rejtekhelye (raktár alagsora)
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen's Night Club
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:09 pm by Derek Hale

» Queen kastély
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:04 pm by Derek Hale

» .....Temető
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:55 pm by Oliver Queen

» Hale-rezidencia
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:53 pm by Derek Hale

Top posters
Derek Hale
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Calliope Cierrano
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Lucy Black
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Katrina Suarone
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Flora Montgomery
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Vanessa Ravens
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Oliver Queen
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Teodor Alexander Smith
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Claire Ramsay
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 
Elex S. Glacmal
Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_lcapKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_voting_barKatrina Suarone lakosztálya - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Katrina Suarone lakosztálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Katrina Suarone
Hati
Hati
Katrina Suarone


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jan. 20.

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 5:50 pm

Felnevettem, aztán rászórtam a sajtot a spagettire, és összekevertem.
- Csokis keksz jó lesz? Csokis az alap, és csokibevonat is van rajta. Mert csokiból sosem elég.. - vigyorogtam, aztán előkaptam egy nagy zacsival, és egyik kezemben azt lóbálva, a másikban a tál spagettit egyensúlyozva lehuppantam a kanapéra Danger mellé, aki az ölemre rakta a lábát.
- Uuuh... Cicám, nehéz vagy ám.. - nevettem fel, miközben úgy helyezkedtem, hogy kényelmesen ehessek. A csokis kekszet kinyitottam, és beleöntöttem a kanapé és a fotel közti kisasztalkán lévő üvegtálba. A zacsit csak letettem az asztalra, aztán feltekertem egy jóóó nagy adag spagettit a villára, és bekaptam. A spagettiszószt - akár etikus akár nem - a kezem hátuljával töröltem le. Danger pedig lenyalta a kezemről azzal az érdes nyelvével, mire én felnevettem.
- Vegyél csak amennyit akarsz. Silence nagyon szereti az édességet, szóval vigyázz, néha kissé pofátlanul tud viselkedni.. - mosolyogtam, a cica meg pont olyan szemeket meresztett Lucy-re, mint Kandúr a Shrekből.
Vissza az elejére Go down
Lucy Black

Lucy Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Jan. 18.
Age : 30

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 5:31 pm

-Bizony, hogy elcsórtam! A könyvtárosnő aludt, szóval..-vontam meg vigyorogva a vállam. A macsekot néztem. Még mindig bámult. Milyen kis horrorisztikus egy cica... Nagyon bejön.- Hmm... Egy kis édes dolog elég lesz. Bármi lehet.. Édesszájú vagyok.
Egész jól éreztem magam itt. Katrina nagyon szimpatikus, olyan, mint egy hétköznapi ember.. Nem emlegeti fel, hogy mekkora híresség. Jó arc.
Vissza az elejére Go down
Katrina Suarone
Hati
Hati
Katrina Suarone


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jan. 20.

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 5:27 pm

- Elcsórtad a könyvet? Ejnye.. - vigyorogtam, miközben kivettem a spagettit a mikróból, és a pultra tettem. - Mit kérsz? Majdnem minden van itthon, szóval kicsi az esély hogy olyat mondasz ami nincs.. - nevettem fel, aztán nekiálltam sajtot reszelni a spagettihez. Jó sokat. Egy elvhez kötöm magam: Minél sajtosabb, annál jobb!
Vissza az elejére Go down
Lucy Black

Lucy Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Jan. 18.
Age : 30

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 5:17 pm

A kiscica hozzám rohant. A szemembe nézett felemás arcával. Egyszerűen meg tudtam volna zabálni. Letettem a könyvet az asztalra.
-Legalább a könyvet elhoztam. Hihetetlen nagy ez a ház... Meg ez a tigris.-mondtam vigyorogva, az elterült tigris láttán. Lehuppantam egy fotelbe, mely rettentő kényelmes volt.- Bocsánat, de kérhetek valamit enni? Nem tehetek róla, falánk alkat vagyok...
Vissza az elejére Go down
Katrina Suarone
Hati
Hati
Katrina Suarone


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jan. 20.

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 4:57 pm

- Foglalj helyet, tégy úgy mintha otthon lennél.. Valamit inni, enni? - kérdeztem vidáman, miközben levettem a melegítőfölsőt. Alatta egy egyszerű kék póló volt, rajta egy fehér tigris meg egy farkas, a hátán pedig egy mancs. Danger felugrott a kanapéra, ami kicsit hátrébb csúszott a pármázsás macska alatt, bár a tigrist ez nem zavarta, kényelmesen elterült. Silence néma nyávogással és a kezem nyomogatásával akarta tudtomra adni, hogy azonnal rakjam le, hadd szemlélje meg az idegent. Le is tettem, és kisétáltam a konyhába. Hmm, lássukcsak.. Spagetti, pizza, fagyi... Mit is beszélek, teli a hűtő mirelittel meg kész kajával. Legyen spagetti. Kivettem egy tányérravalót, és a mikróba dugtam, közben pedig vártam, Lucy akar-e nassolni valamit.
Vissza az elejére Go down
Lucy Black

Lucy Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Jan. 18.
Age : 30

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 4:52 pm

Pár percig nem tudtam megszólalni... Ez a ház annyira szép, és hatalmas!
-Úristen.. Ez a lakás gyönyörű. Huh.-nyögtem ki. Teljesen elámultam, erre rátett egy lapáttal még a kék tigris.- A cica.. Felemás, és ha jól látom, néma. Extra különleges. És, a tigrisről már ne is beszéljünk... Egyszerűen ennivalóak.
Sosem hittem volna, hogy egyszer egy híresség házában lehetek. Kezemben szorongattam a méregzöld könyvecskét. Lassan körbesétáltam. Gyönyörű egy hely, az biztos.
Vissza az elejére Go down
Katrina Suarone
Hati
Hati
Katrina Suarone


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jan. 20.

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 4:45 pm

Lucy - /Folytatás: Könyvtár/


Egy kis napszemcsis-csuklyás caplatás után megálltam a házam előtt. Gyorsan körbepislogtam, nem áll-e valahol lesifotós, aztán előkaptam a kulcsot, kinyitottam a kaput, és beslisszantam. Lucy-t megvártam, bár úgy láttam, kissé lehidalt a látványtól.
- Futás befele. Sose tudni hol van éppen egy sunnyogó fotós.. - mondtam vidáman, aztán becsuktam mögötte a kaput, és besétáltam. Újra itthon.
- Silence! Danger! - kiáltottam, mire a cicám a számára kialakított macskapolcokon végigszaladt, és szinte a nyakamba ugrott, tátogva. Hát igen, néma szegény. Felkaptam, és a fejét vakargattam. Az egyik szobából egy hatalmas palakék tigris jött elő kecsesen mozogva, majd hozzámdörgölőzött.
- Hát, ők az én kis állataim. - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Derek Hale
Ulfric
Ulfric
Derek Hale


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2013. Jan. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Silver Hills és Howling Forest... Sokszor az utóbbi.

Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 4:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://howlingforest.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Suarone lakosztálya   Katrina Suarone lakosztálya - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katrina Suarone lakosztálya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Katrina Mirabella Suarone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Howling Forest :: Világunk :: Silver Hills :: Belváros :: Lakások-
Ugrás: